Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2018 GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 09-10-11 Şubat 2018 / DENİZLİ 73 KG 7
2 2017 BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 07-08 Aralık 2017 / ANTALYA 73 KG 3


BÜYÜKLER SÜPER LİG YÜKSELMESİ 2018 / 23 Aralık 2018 / ANTALYA
73 KG
Quarter Final
1:43


MÜCAHİT ER
BATMAN
I W S H
    2  
I W S H
1      

YUSUF ÇELİK
KONYA
73 KG
Semi Final
0:09


YUSUF ÇELİK
KONYA
I W S H
       
I W S H
1 1 2  

HASAN FURKAN BİLİCİ
ANTALYA
73 KG
Bronze
3:14


ÖMER KARAKUŞ
ŞANLIURFA
I W S H
       
I W S H
1      

YUSUF ÇELİK
KONYA
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-21 Aralık 2018 / ANTALYA
73 KG
First Round



YUSUF ÇELİK
KONYA
I W S H
       


73 KG
Second Round
1:22


YUSUF ÇELİK
KONYA
I W S H
1 1    
I W S H
       

FATİH BURAK CERAN
ANTALYA
73 KG
Third Round
1:39


YUSUF ÇELİK
KONYA
I W S H
    1  
I W S H
1   1  

ABDURRAHMAN SAİT TİRGİL
BARTIN
GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 09-10-11 Şubat 2018 / DENİZLİ
73 KG
First Round



YUSUF ÇELİK
KONYA
I W S H
       


73 KG
Second Round
3:32


MUHAMMED EMRE KONUŞ
SİİRT
I W S H
       
I W S H
1 1    

YUSUF ÇELİK
KONYA
73 KG
Third Round
3:17


NUREDDİN ŞERİFOĞLU
RİZE
I W S H
       
I W S H
1 1    

YUSUF ÇELİK
KONYA
73 KG
Fourth Round
3:00


HALİL ÇİMEN
BALIKESİR
I W S H
1      
I W S H
       

YUSUF ÇELİK
KONYA
73 KG
Repechage 3
2:48


AHMET ZAFER KARABENLİ
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1 1    

YUSUF ÇELİK
KONYA
73 KG
Repechage 4
1:09


YUSUF ÇELİK
KONYA
I W S H
1      
I W S H
    1  

HASAN FURKAN BİLİCİ
ERZURUM
73 KG
Repechage Final
0:00


YUSUF ÇELİK
KONYA
I W S H
    1  
I W S H
  1 2  

MEHMET SÜME
BURSA
BÜYÜKLER SÜPER LİG YÜKSELMESİ / 10 Aralık 2017 / ANTALYA
73 KG
Elimination
2:23


ESHABİL CERAN
ANTALYA
I W S H
       
I W S H
1      

YUSUF ÇELİK
Konya
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 07-08 Aralık 2017 / ANTALYA
73 KG
First Round



YUSUF ÇELİK
KONYA
I W S H
       


73 KG
Second Round
0:57


YUSUF ÇELİK
KONYA
I W S H
1 3    
I W S H
    1  

HÜSEYİN DEMİR
MERSİN
73 KG
Third Round
0:00


YUSUF ÇELİK
KONYA
I W S H
  1 1  
I W S H
       

ÜMİT ÖZDEMİR
KOCAELİ
73 KG
Fourth Round
2:50


İLKAY KORKMAZ
BALIKESİR
I W S H
       
I W S H
1      

YUSUF ÇELİK
KONYA
73 KG
Quarter Final
0:00


SELAHİTTİN ÇALIŞKAN
ORDU
I W S H
    2  
I W S H
  4 2  

YUSUF ÇELİK
KONYA
73 KG
Semi Final
2:18


YUSUF ÇELİK
KONYA
I W S H
    2  
I W S H
1 1    

MURAT BEKTAŞ
İSTANBUL
73 KG
Bronze
1:15


DENİZHAN ÇALIŞKAN
ORDU
I W S H
  1    
I W S H
1 1 1  

YUSUF ÇELİK
KONYA



facebook  google+   twitter