Sporcu İstatistiklerimiz


PHP Hatası

Önem: Warning

Mesaj: file_get_contents(): SSL: An existing connection was forcibly closed by the remote host.

Dosya Adı: views/istatistikler_v.php

Satır Numarası: 69

PHP Hatası

Önem: Warning

Mesaj: file_get_contents(https://jbs.judo.gov.tr/sporcularilisteledereceleri.php?id=48147): failed to open stream: HTTP request failed!

Dosya Adı: views/istatistikler_v.php

Satır Numarası: 69

PHP Hatası

Önem: Warning

Mesaj: Invalid argument supplied for foreach()

Dosya Adı: views/istatistikler_v.php

Satır Numarası: 87

Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc


OKUL SPORLARI GENÇLER JUDO TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 15 - 16 Şubat 2020 / AFYONKARAHİSAR
90 KG
Elimination
2:18


GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
1 1 1  
I W S H
       

FATİH CAN ERHAN
BİLECİK
90 KG
Quarter Final



ONUR DOSİ
KKTC
I W S H
    1  

GÖKAY KURT
ORDU
90 KG
Repechage




I W S H
       

GÖKAY KURT
ORDU
90 KG
Repechage Final
1:05


BUĞRA İYİGÜN
ANTALYA
I W S H
  1    
I W S H
1 1    

GÖKAY KURT
ORDU
90 KG
Bronze
1:21


GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
1 1    
I W S H
    2  

YUSUF TİMURTAŞ
SİİRT
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 11 - 12 OCAK 2020 / GİRESUN
90 KG
Elimination



GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
       


90 KG
Quarter Final
3:41


UTKUCAN ERDOĞAN
ZONGULDAK
I W S H
       
I W S H
1      

GÖKAY KURT
ORDU
90 KG
Semi Final
1:58


MUHAMMED ALİ SAYINER
SİVAS
I W S H
       
I W S H
1      

GÖKAY KURT
ORDU
90 KG
Final
3:07


İSMAİL ÜNAL
ANKARA
I W S H
1 1    
I W S H
       

GÖKAY KURT
ORDU
GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA
100 KG
First Round
1:42


YİĞİT İSMAİL GENÇ
İSTANBUL
I W S H
      1
I W S H
1   1  

GÖKAY KURT
ORDU
100 KG
Second Round
1:47


GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
       
I W S H
1 1    

BATUHAN KÜÇÜKKAYA
SAMSUN
100 KG
Repechage 1




I W S H
       

GÖKAY KURT
ORDU
100 KG
Repechage 2
2:52


GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
1      
I W S H
       

HALİL İBRAHİM BADAK
AFYONKARAHİSAR
100 KG
Repechage Final
2:13


GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
    1  
I W S H
1 1    

CEMAL HÖKELEK
AMASYA
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN
+90 KG
First Round
3:30


ALİ KAYA
ADANA
I W S H
       
I W S H
1 1    

GÖKAY KURT
ORDU
+90 KG
Second Round
2:08


ERTÜRK MENGEN
RİZE
I W S H
    1  
I W S H
1   1  

GÖKAY KURT
ORDU
+90 KG
Quarter Final
1:04


EMİR İSKENDER AŞKIN
İSTANBUL
I W S H
1 1 2  
I W S H
  1 1  

GÖKAY KURT
ORDU
+90 KG
Repechage 2
3:14


ERDEM SEFA YAŞAR
KASTAMONU
I W S H
       
I W S H
1      

GÖKAY KURT
ORDU
+90 KG
Repechage Final
0:22


BERK ŞENGÜL
İZMİR
I W S H
      1
I W S H
1 1 2  

GÖKAY KURT
ORDU
+90 KG
Bronze
2:19


GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
       
I W S H
1      

ALPTEKİN ACUR
ANKARA
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 12-13 OCAK 2019 / AMASYA
+90 KG
Elimination



GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
       


+90 KG
Quarter Final
3:46


GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
       
I W S H
1      

ÇAĞRI DOĞAN
SAMSUN
+90 KG
Repechage
3:13


CEMAL HÖKELEK
AMASYA
I W S H
1      
I W S H
       

GÖKAY KURT
ORDU
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-21 Aralık 2018 / ANTALYA
100 KG
First Round
3:29


YUSUF YEŞİLEL
SİİRT
I W S H
       
I W S H
1      

GÖKAY KURT
ORDU
100 KG
Second Round
2:23


MEHMET CAN TALAY
KONYA
I W S H
1 1    
I W S H
  1    

GÖKAY KURT
ORDU
2017-2018 ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 28-29 NİSAN 2018 / KARAMAN
+90 KG
Elimination
3:10


ÖMER FARUK ULUÇAM
AKSARAY
I W S H
       
I W S H
1   1  

GÖKAY KURT
ORDU
+90 KG
Quarter Final
2:11


OZAN EROL
MANİSA
I W S H
1   1  
I W S H
      1

GÖKAY KURT
ORDU
+90 KG
Repechage



ABDULLAH TANRITANIR
KKTC
I W S H
1      

GÖKAY KURT
ORDU
+90 KG
Repechage Final
3:30


GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
1      
I W S H
       

ALİ KAYA
ADANA
+90 KG
Bronze
02:30
Golden Score

GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
1   2  
I W S H
      1

KEREM GÜL
BURSA
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ / 24-25 MART 2018 / SAMSUN
+90 KG
Elimination



GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
       


+90 KG
Quarter Final
2:19


GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

BERK YAPICI
KASTAMONU
+90 KG
Semi Final
2:48


ABDULLAH SOLAKOĞLU
SAMSUN
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

GÖKAY KURT
ORDU
+90 KG
Bronze
3:19


ANIL PEKTAŞ
TRABZON
I W S H
  1    
I W S H
1      

GÖKAY KURT
ORDU
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
+90 KG
First Round
0:00


OSMAN BERKAY UNCU
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
    1  
I W S H
1 1 1  

GÖKAY KURT
ORDU
+90 KG
Second Round
2:21


GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
    2  
I W S H
1      

İBRAHİM HALİL ÖZMEN
ŞANLIURFA



facebook  google+   twitter