Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2020 OKUL SPORLARI GENÇLER JUDO TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ 90 KG 3
2 2020 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI 90 KG 2
3 2019 GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA 100 KG 7
4 2019 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN +90 KG 5
5 2018 2017-2018 ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ - 28-29 NİSAN 2018 / KARAMAN +90 KG 3
6 2018 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ - 24-25 MART 2018 / SAMSUN +90 KG 3


GENÇLER JUDO MİLLİ TAKIM SEÇMESİ / 29-30 HAZİRAN 2021 / ANKARA
100 KG
Elimination
0:00

HARUN KURTBAŞ
HARUN KURTBAŞ
BATMAN
I W S H
  1    
I W S H
    2  
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
OKUL SPORLARI GENÇLER JUDO TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 15 - 16 Şubat 2020 / AFYONKARAHİSAR
90 KG
Elimination
2:18

GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
1 1 1  
I W S H
       
FATİH CAN ERHAN
FATİH CAN ERHAN
BİLECİK
90 KG
Quarter Final



ONUR DOSİ
KKTC
I W S H
    1  
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
90 KG
Repechage




I W S H
       
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
90 KG
Repechage Final
1:05

BUĞRA İYİGÜN
BUĞRA İYİGÜN
ANTALYA
I W S H
  1    
I W S H
1 1    
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
90 KG
Bronze
1:21

GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
1 1    
I W S H
    2  
YUSUF TİMURTAŞ
YUSUF TİMURTAŞ
SİİRT
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 11 - 12 OCAK 2020 / GİRESUN
90 KG
Elimination


GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
       


90 KG
Quarter Final
3:41

UTKUCAN ERDOĞAN
UTKUCAN ERDOĞAN
ZONGULDAK
I W S H
       
I W S H
1      
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
90 KG
Semi Final
1:58

MUHAMMED ALİ SAYINER
MUHAMMED ALİ SAYINER
SİVAS
I W S H
       
I W S H
1      
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
90 KG
Final
3:07

İSMAİL ÜNAL
İSMAİL ÜNAL
ANKARA
I W S H
1 1    
I W S H
       
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA
100 KG
First Round
1:42

YİĞİT İSMAİL GENÇ
YİĞİT İSMAİL GENÇ
İSTANBUL
I W S H
      1
I W S H
1   1  
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
100 KG
Second Round
1:47

GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
       
I W S H
1 1    
BATUHAN KÜÇÜKKAYA
BATUHAN KÜÇÜKKAYA
SAMSUN
100 KG
Repechage 1




I W S H
       
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
100 KG
Repechage 2
2:52

GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
1      
I W S H
       
HALİL İBRAHİM BADAK
HALİL İBRAHİM BADAK
AFYONKARAHİSAR
100 KG
Repechage Final
2:13

GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
    1  
I W S H
1 1    
CEMAL HÖKELEK
CEMAL HÖKELEK
AMASYA
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN
+90 KG
First Round
3:30

ALİ KAYA
ALİ KAYA
ADANA
I W S H
       
I W S H
1 1    
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
+90 KG
Second Round
2:08

ERTÜRK MENGEN
ERTÜRK MENGEN
RİZE
I W S H
    1  
I W S H
1   1  
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
+90 KG
Quarter Final
1:04

EMİR İSKENDER AŞKIN
EMİR İSKENDER AŞKIN
İSTANBUL
I W S H
1 1 2  
I W S H
  1 1  
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
+90 KG
Repechage 2
3:14

ERDEM SEFA YAŞAR
ERDEM SEFA YAŞAR
KASTAMONU
I W S H
       
I W S H
1      
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
+90 KG
Repechage Final
0:22

BERK ŞENGÜL
BERK ŞENGÜL
İZMİR
I W S H
      1
I W S H
1 1 2  
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
+90 KG
Bronze
2:19

GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
       
I W S H
1      
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 12-13 OCAK 2019 / AMASYA
+90 KG
Elimination


GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
       


+90 KG
Quarter Final
3:46

GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
       
I W S H
1      
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
SAMSUN
+90 KG
Repechage
3:13

CEMAL HÖKELEK
CEMAL HÖKELEK
AMASYA
I W S H
1      
I W S H
       
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-21 Aralık 2018 / ANTALYA
100 KG
First Round
3:29

YUSUF YEŞİLEL
YUSUF YEŞİLEL
SİİRT
I W S H
       
I W S H
1      
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
100 KG
Second Round
2:23

MEHMET CAN TALAY
MEHMET CAN TALAY
KONYA
I W S H
1 1    
I W S H
  1    
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
2017-2018 ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 28-29 NİSAN 2018 / KARAMAN
+90 KG
Elimination
3:10

ÖMER FARUK ULUÇAM
ÖMER FARUK ULUÇAM
AKSARAY
I W S H
       
I W S H
1   1  
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
+90 KG
Quarter Final
2:11

OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
1   1  
I W S H
      1
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
+90 KG
Repechage



ABDULLAH TANRITANIR
KKTC
I W S H
1      
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
+90 KG
Repechage Final
3:30

GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
1      
I W S H
       
ALİ KAYA
ALİ KAYA
ADANA
+90 KG
Bronze
02:30
Golden Score
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
1   2  
I W S H
      1
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ / 24-25 MART 2018 / SAMSUN
+90 KG
Elimination


GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
       


+90 KG
Quarter Final
2:19

GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
1 1    
I W S H
    1  
BERK YAPICI
BERK YAPICI
KASTAMONU
+90 KG
Semi Final
2:48

ABDULLAH SOLAKOĞLU
ABDULLAH SOLAKOĞLU
SAMSUN
I W S H
1 1    
I W S H
    1  
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
+90 KG
Bronze
3:19

ANIL PEKTAŞ
ANIL PEKTAŞ
TRABZON
I W S H
  1    
I W S H
1      
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
+90 KG
First Round
0:00

OSMAN BERKAY UNCU
OSMAN BERKAY UNCU
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
    1  
I W S H
1 1 1  
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
+90 KG
Second Round
2:21

GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
    2  
I W S H
1      
İBRAHİM HALİL ÖZMEN
İBRAHİM HALİL ÖZMEN
ŞANLIURFA



facebook  google+   twitter