Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2017 BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 07-08 Aralık 2017 / ANTALYA 66 KG 1


BÜYÜKLER SÜPER LİGİ 2018 / 22 Aralık 2018 / ANTALYA
81 KG
Semi Final
3:22


CENGİZHAN DÖNMEZ
Erzurum
I W S H
1 1    
I W S H
  1    

ABİDİN KARABULUT
Manisa
81 KG
C3-C4
3:13


EREN AKSOY
Bursa
I W S H
       
I W S H
1 1    

CENGİZHAN DÖNMEZ
Erzurum
81 KG
Final



RUSTAM ORUJOV
İstanbul
I W S H
    1  

CENGİZHAN DÖNMEZ
Erzurum
81 KG
C2-C4
1:50


ERDAL DANIŞMAN
Ordu
I W S H
       
I W S H
1 1    

CENGİZHAN DÖNMEZ
Erzurum
81 KG
C1-C4



RUSTAM ORUJOV
İstanbul
I W S H
       

CENGİZHAN DÖNMEZ
Erzurum
73 KG
Quater Final
0:11


CENGİZHAN DÖNMEZ
Erzurum
I W S H
1 1 1  
I W S H
    1  

İLKAY KORKMAZ
Balıkesir
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-21 Aralık 2018 / ANTALYA
73 KG
First Round



CENGİZHAN DÖNMEZ
ERZURUM
I W S H
       


73 KG
Second Round
3:33


BERKAY AKDEMİR
TRABZON
I W S H
       
I W S H
1 1    

CENGİZHAN DÖNMEZ
ERZURUM
73 KG
Third Round
2:44


İSLAM ALİ
KONYA
I W S H
    2  
I W S H
1 1    

CENGİZHAN DÖNMEZ
ERZURUM
73 KG
Fourth Round
2:16


CENGİZHAN DÖNMEZ
ERZURUM
I W S H
       
I W S H
1      

UMALT DEMİREL
KOCAELİ
73 KG
Repechage 3
2:52


İLKER YAVUZ
TEKİRDAĞ
I W S H
       
I W S H
1      

CENGİZHAN DÖNMEZ
ERZURUM
73 KG
Repechage 4
00:19
Golden Score

CENGİZHAN DÖNMEZ
ERZURUM
I W S H
  1    
I W S H
1 1 1  

HALİL ÇİMEN
BALIKESİR
BÜYÜKLER SÜPER LİG YÜKSELMESİ / 10 Aralık 2017 / ANTALYA
73 KG
Elimination
3:45


CENGİZHAN DÖNMEZ
ERZURUM
I W S H
1      
I W S H
       

BERKE ÇIRPAN
MANİSA
73 KG
Repechage
3:47


CENGİZHAN DÖNMEZ
ERZURUM
I W S H
1      
I W S H
       

SELİM ERYILMAZ
DENİZLİ
73 KG
Bronze
1:44


CENGİZHAN DÖNMEZ
ERZURUM
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

ABDÜLLATİF KOPUZ
RİZE
73 KG
Repechage Final
2:21


EMRE KARABAŞ
TEKİRDAĞ
I W S H
       
I W S H
1 1    

CENGİZHAN DÖNMEZ
ERZURUM
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 07-08 Aralık 2017 / ANTALYA
66 KG
First Round



CENGİZHAN DÖNMEZ
ERZURUM
I W S H
       


66 KG
Second Round
3:01


İLKER YAVUZ
TEKİRDAĞ
I W S H
       
I W S H
1 1    

CENGİZHAN DÖNMEZ
ERZURUM
66 KG
Third Round
2:19


CENGİZHAN DÖNMEZ
ERZURUM
I W S H
1      
I W S H
       

SEFA GÜL
BALIKESİR
66 KG
Fourth Round
3:27


BATUHAN KOÇAK
MANİSA
I W S H
       
I W S H
1 1    

CENGİZHAN DÖNMEZ
ERZURUM
66 KG
Quarter Final
0:36


İBRAHİM ŞİMŞEK
İZMİR
I W S H
  1 1  
I W S H
1 1    

CENGİZHAN DÖNMEZ
ERZURUM
66 KG
Semi Final
0:00


CENGİZHAN DÖNMEZ
ERZURUM
I W S H
  1 1  
I W S H
    1  

UĞURCAN ZEHİR
BURSA
66 KG
Final
0:00


CENGİZHAN DÖNMEZ
ERZURUM
I W S H
  1 1  
I W S H
       

KASIM ERKAN
RİZE



facebook  google+   twitter