Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2020 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI 81 KG 2
2 2019 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN 73 KG 2
3 2018 2017-2018 ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ - 28-29 NİSAN 2018 / KARAMAN 73 KG 3
4 2018 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ - 24-25 MART 2018 / SAMSUN 73 KG 3
5 2018 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN 66 KG 5


2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 11 - 12 OCAK 2020 / GİRESUN
81 KG
Elimination
3:29

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
SAMSUN
I W S H
1      
I W S H
       
AYBERK KENAN TOPÇU
AYBERK KENAN TOPÇU
ÇORUM
81 KG
Quarter Final
2:49

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
SAMSUN
I W S H
1      
I W S H
       
SERDAR AKTEKİN
SERDAR AKTEKİN
ZONGULDAK
81 KG
Semi Final
0:00

ERDAL DANIŞMAN
ERDAL DANIŞMAN
ORDU
I W S H
    1  
I W S H
  1    
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
SAMSUN
81 KG
Final
0:13

ADNAN KILIÇ
ADNAN KILIÇ
GİRESUN
I W S H
1 1    
I W S H
       
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
SAMSUN
SPOR TOTO SÜPER LİG / 23 KASIM 2019 / ANTALYA
81 KG
C1-C2
0:53

BİLAL ÇİLOĞLU
BİLAL ÇİLOĞLU
I W S H
1 1    
I W S H
    1  
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
81 KG
C2-C4
2:05

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
I W S H
1   1  
I W S H
       
AHMET ÇİFTÇİ
AHMET ÇİFTÇİ
81 KG
Quater Final
2:17

VEDAT ALBAYRAK
VEDAT ALBAYRAK
I W S H
1 1    
I W S H
       
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
SPOR TOTO UMITLER MİX 1.LIG / 12 – 13 EKİM 2019 / 21 - 22 KASIM 2019 / MERSİN / ANTALYA
81 KG
TEAM
2:25

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1 1    
I W S H
       
KADİR CAN USTA
KADİR CAN USTA
TRABZON
81 KG
TEAM
1:31

FATİH ÖZ
FATİH ÖZ
İSTANBUL
I W S H
    2  
I W S H
1 1    
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
+81 KG
TEAM
2:32

ATAKAN CANPOLAT
ATAKAN CANPOLAT
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1 1    
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
81 KG
TEAM
2:27

ÖMER MERT KARACA
ÖMER MERT KARACA
MANISA
I W S H
    1  
I W S H
1 1    
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
+81 KG
TEAM
1:18

CEM ATA DEMİRTAŞ
CEM ATA DEMİRTAŞ
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1 1    
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
+81 KG
TEAM
00:41
Golden Score
CEM ATA DEMİRTAŞ
CEM ATA DEMİRTAŞ
ANKARA
I W S H
       
I W S H
  1    
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
+81 KG
TEAM
1:29

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1   1  
I W S H
      1
CİHAN AYBERK TİYEK
CİHAN AYBERK TİYEK
KONYA
81 KG
TEAM
0:00

MAHMUT HÜDAİ ÖZGÜRBÜZ
MAHMUT HÜDAİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
I W S H
    1  
I W S H
  1 2  
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
81 KG
TEAM
2:28

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1      
I W S H
       
İSMAİL YILMAZ
İSMAİL YILMAZ
MANISA
81 KG
TEAM
1:15

ADNAN KILIÇ
ADNAN KILIÇ
TRABZON
I W S H
    1  
I W S H
1 1 1  
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
81 KG
TEAM
3:02

CELAL ÇAKIR
CELAL ÇAKIR
ZONGULDAK
I W S H
       
I W S H
1 1    
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
81 KG
TEAM
3:51

MURAT BAYRAM
MURAT BAYRAM
DENİZLİ
I W S H
       
I W S H
1      
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
81 KG
TEAM
2:37

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1 1    
I W S H
  1    
MUHAMMED ALİ DEMİREL
MUHAMMED ALİ DEMİREL
KOCAELI
81 KG
TEAM
1:49

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1      
I W S H
       
CEMİL YİĞİT IRMAK
CEMİL YİĞİT IRMAK
BALIKESIR
81 KG
TEAM
2:48

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1 1    
I W S H
       
MÜCAHİT ER
MÜCAHİT ER
BATMAN
+81 KG
TEAM
3:14

ALİHAN KOÇ
ALİHAN KOÇ
AKSARAY
I W S H
       
I W S H
1      
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
81 KG
TEAM
1:13

SEDAT DURMUŞ
SEDAT DURMUŞ
SAKARYA
I W S H
    1  
I W S H
1 1    
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
81 KG
TEAM


MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1      


RİZE
+81 KG
TEAM
1:55

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1 1 1  
I W S H
    1  
YALÇIN ÇALIK
YALÇIN ÇALIK
KONYA
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN
73 KG
First Round


MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
İZMİR
I W S H
       


73 KG
Second Round
2:17

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
İZMİR
I W S H
1      
I W S H
    1  
KADİR CAN USTA
KADİR CAN USTA
TRABZON
73 KG
Third Round
3:20

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
İZMİR
I W S H
1      
I W S H
       
ABDULKADİR DEMİR
ABDULKADİR DEMİR
ŞANLIURFA
73 KG
Quarter Final
1:01

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
İZMİR
I W S H
1      
I W S H
    2  
İSMAİL YILMAZ
İSMAİL YILMAZ
MANİSA
73 KG
Semi Final
2:25

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
İZMİR
I W S H
1      
I W S H
       
FATİH ÖZ
FATİH ÖZ
İSTANBUL
73 KG
Final
00:33
Golden Score
MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
İSTANBUL
I W S H
1   2  
I W S H
      1
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
İZMİR
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-21 Aralık 2018 / ANTALYA
73 KG
First Round


MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
İZMİR
I W S H
       


73 KG
Second Round
4:00

MUHAMMED MURAT BAYRAM
MUHAMMED MURAT BAYRAM
DENİZLİ
I W S H
1      
I W S H
       
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
İZMİR
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 17-18 Kasım 2018 / 7-8 Aralık 2018 / BİLECİK / ANKARA
81 KG
TEAM
3:40

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1      
I W S H
       
MUSTAFA YILMAZ
MUSTAFA YILMAZ
ZONGULDAK
81 KG
TEAM
2:14

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1 1 1  
I W S H
    1  
ALİHAN KOÇ
ALİHAN KOÇ
AKSARAY
81 KG
TEAM
3:07

RECEP ARAS
RECEP ARAS
BURSA
I W S H
    1  
I W S H
1   1  
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
81 KG
TEAM
1:47

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1      
I W S H
       
ONUR BAYRAKTAR
ONUR BAYRAKTAR
TRABZON
81 KG
TEAM
0:46

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1   1  
I W S H
      1
CEM ATA DEMİRTAŞ
CEM ATA DEMİRTAŞ
ANKARA
81 KG
TEAM
2:09

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1      
I W S H
       
NİYAZİ GÖKÇEN
NİYAZİ GÖKÇEN
MANISA
81 KG
TEAM
3:09

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1      
I W S H
    1  
MUHAMMET ALİ AKKUŞ
MUHAMMET ALİ AKKUŞ
KARAMAN
81 KG
TEAM
2:00

BEHLÜL DANLI
BEHLÜL DANLI
KOCAELI
I W S H
    1  
I W S H
1 1    
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
81 KG
TEAM
03:11
Golden Score
BAHRİ EMİR SABUNCU
BAHRİ EMİR SABUNCU
KONYA
I W S H
    2  
I W S H
  1 2  
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
81 KG
TEAM
3:52

YASİN KÜÇÜK
YASİN KÜÇÜK
TRABZON
I W S H
       
I W S H
1      
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
+81 KG
TEAM
1:08

ÜMİT HARMANCI
ÜMİT HARMANCI
KONYA
I W S H
    2  
I W S H
1 1    
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
81 KG
TEAM
1:37

CEMİL YİĞİT IRMAK
CEMİL YİĞİT IRMAK
BALIKESIR
I W S H
       
I W S H
1      
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
81 KG
TEAM
3:30

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1      
I W S H
       
FADIL SALİH KAYIN
FADIL SALİH KAYIN
TEKIRDAG
+81 KG
TEAM
2:35

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1 1 1  
I W S H
    1  
İDRİS SEMİH YILMAZ
İDRİS SEMİH YILMAZ
DÜZCE
81 KG
TEAM




MANISA
I W S H
1      
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
81 KG
TEAM
3:31

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1      
I W S H
       
DOĞUKAN OĞUZ
DOĞUKAN OĞUZ
DENİZLİ
81 KG
TEAM
1:28

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1 1    
I W S H
       
BERKAN KUMBASAR
BERKAN KUMBASAR
ISTANBUL
2017-2018 ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 28-29 NİSAN 2018 / KARAMAN
73 KG
First Round


MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
SAMSUN
I W S H
       


73 KG
Second Round
2:03

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
SAMSUN
I W S H
1 1    
I W S H
       
SELİM ERYILMAZ
SELİM ERYILMAZ
DENİZLİ
73 KG
Quarter Final
0:10

HASAN ERKAN
HASAN ERKAN
RİZE
I W S H
1   2  
I W S H
  1   1
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
SAMSUN
73 KG
Repechage 2



AHMET CELAL HACIOĞLU
KKTC
I W S H
1 1    
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
SAMSUN
73 KG
Repechage Final
2:24

ALİ ŞEVKATTİN
ALİ ŞEVKATTİN
ANTALYA
I W S H
       
I W S H
1 1    
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
SAMSUN
73 KG
Bronze
0:24

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
SAMSUN
I W S H
1      
I W S H
      1
MEHMET SÜME
MEHMET SÜME
BURSA
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ / 24-25 MART 2018 / SAMSUN
73 KG
Elimination


MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
SAMSUN
I W S H
       


73 KG
Quarter Final
1:53

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
SAMSUN
I W S H
1 1    
I W S H
       
ERDAL DANIŞMAN
ERDAL DANIŞMAN
ORDU
73 KG
Semi Final
0:20

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
SAMSUN
I W S H
  1 1  
I W S H
1   1  
HALİL İBRAHİM YEKSAN
HALİL İBRAHİM YEKSAN
SAMSUN
73 KG
Bronze
0:40

ADNAN KILIÇ
ADNAN KILIÇ
GİRESUN
I W S H
    1  
I W S H
1 1    
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
SAMSUN
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
66 KG
First Round
3:18

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
İZMİR
I W S H
1      
I W S H
       
BUĞRA RİFAT GÜVER
BUĞRA RİFAT GÜVER
ERZİNCAN
66 KG
Second Round
3:18

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
İZMİR
I W S H
1 1    
I W S H
       
MURAT DEMİREL
MURAT DEMİREL
BİTLİS
66 KG
Third Round
0:00

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
İZMİR
I W S H
  1 1  
I W S H
    2  
İBRAHİM HALİL DOĞAN
İBRAHİM HALİL DOĞAN
SAMSUN
66 KG
Fourth Round
1:39

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
İZMİR
I W S H
1      
I W S H
    2 1
DOĞUKAN GENÇ
DOĞUKAN GENÇ
ANKARA
66 KG
Quarter Final
2:43

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
İZMİR
I W S H
1      
I W S H
       
DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
66 KG
Semi Final
01:06
Golden Score
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
İZMİR
I W S H
       
I W S H
  1    
BERKAN KUMBASAR
BERKAN KUMBASAR
İSTANBUL
66 KG
Bronze
0:00

NİYAZİ GÖKÇEN
NİYAZİ GÖKÇEN
MANİSA
I W S H
  1 1  
I W S H
    1  
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
İZMİR
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 28-29 Ekim 2017 / 16-17 Kasım 2017 / ESKİŞEHİR / DÜZCE
66 KG
TEAM
1:32

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1 1    
I W S H
    1  
ABDÜLAZİZ KARA
ABDÜLAZİZ KARA
BURSA
66 KG
TEAM
3:09

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1 1    
I W S H
       
ALİ KEMAL AKÇELİK
ALİ KEMAL AKÇELİK
IZMIR
66 KG
TEAM
3:30

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1      
I W S H
       
BATUHAN CAFER ÖZYÜREK
BATUHAN CAFER ÖZYÜREK
AKSARAY
66 KG
TEAM
0:00

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
    2  
I W S H
  1    
DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
DOĞUŞ KIRMIZITAŞ
ANKARA
66 KG
TEAM
1:29

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
1   1  
I W S H
    1  
HABİB TALHA KAÇAR
HABİB TALHA KAÇAR
ISTANBUL
81 KG
TEAM
0:00

MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
I W S H
    1  
I W S H
  2 1  
HASAN ŞİMŞEK
HASAN ŞİMŞEK
BALIKESIR
66 KG
TEAM
0:00

EMRE KARABAŞ
EMRE KARABAŞ
TEKIRDAG
I W S H
    1  
I W S H
  2 2  
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
66 KG
TEAM
02:18
Golden Score
ENES UYSAL
ENES UYSAL
KARAMAN
I W S H
1   2  
I W S H
      1
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
81 KG
TEAM
00:51
Golden Score
BATUHAN ÇOŞKUN
BATUHAN ÇOŞKUN
MANISA
I W S H
    2  
I W S H
1      
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
81 KG
TEAM
1:12

BEHLÜL DANLI
BEHLÜL DANLI
KOCAELI
I W S H
1 1    
I W S H
       
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
66 KG
TEAM
3:05

EMİRCAN YILMAZ
EMİRCAN YILMAZ
TRABZON
I W S H
    1  
I W S H
1      
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
66 KG
TEAM
1:11

CELAL AKYILDIZ
CELAL AKYILDIZ
ANKARA
I W S H
    1  
I W S H
1 1    
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
81 KG
TEAM
1:08

MEHMET EMİN İLHAN
MEHMET EMİN İLHAN
MANISA
I W S H
       
I W S H
1      
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
66 KG
TEAM
2:32

EREN SARI
EREN SARI
TRABZON
I W S H
    1  
I W S H
1      
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR
66 KG
TEAM
1:01

İSMAİL CAN TEKTAŞ
İSMAİL CAN TEKTAŞ
KONYA
I W S H
1 1 1  
I W S H
    1  
MUSA ŞİMŞEK
MUSA ŞİMŞEK
IZMIR



facebook  google+   twitter