Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI - 12-13 OCAK 2019 / BALIKESİR +90 KG 5
2 2018 2017-2018 ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ - 28-29 NİSAN 2018 / KARAMAN +90 KG 5
3 2018 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ - 24-25 MART 2018 / ÇANAKKALE +90 KG 3
4 2018 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN +90 KG 5


GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA
+100 KG
First Round
1:37

METİN VAR
METİN VAR
SAKARYA
I W S H
1      
I W S H
    2  
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 12-13 OCAK 2019 / BALIKESİR
+90 KG
Elimination


KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
I W S H
       


+90 KG
Quarter Final
3:32

FATİH ENES ACET
FATİH ENES ACET
BALIKESİR
I W S H
1      
I W S H
       
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
+90 KG
Repechage




I W S H
       
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
+90 KG
Repechage Final
3:24

MEHMET ALP SEÇİLMİŞ
MEHMET ALP SEÇİLMİŞ
MANİSA
I W S H
       
I W S H
1 1    
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
+90 KG
Bronze
0:56

KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
I W S H
    1  
I W S H
1      
EMİR İSKENDER AŞKIN
EMİR İSKENDER AŞKIN
İSTANBUL
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 17-18 Kasım 2018 / 7-8 Aralık 2018 / BİLECİK / ANKARA
+81 KG
TEAM
3:55

EMİRHAN CAVAR
EMİRHAN CAVAR
TEKIRDAG
I W S H
       
I W S H
1      
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
+81 KG
TEAM
1:40

MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
MAHMUT HÜDAYİ ÖZGÜRBÜZ
ISTANBUL
I W S H
1   1  
I W S H
      1
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
+81 KG
TEAM
0:49

KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
I W S H
      1
I W S H
1      
MURAT BAYRAM
MURAT BAYRAM
DENİZLİ
+81 KG
TEAM
3:49

KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
I W S H
       
I W S H
1      
İSMAİL ÜNAL
İSMAİL ÜNAL
ANKARA
+81 KG
TEAM
2:35

KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
I W S H
1 1    
I W S H
       
ÖMER FARUK ULUÇAM
ÖMER FARUK ULUÇAM
AKSARAY
+81 KG
TEAM
1:23

KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
I W S H
1      
I W S H
      1
OZAN EROL
OZAN EROL
MANISA
+81 KG
TEAM
00:14
Golden Score
ALPTEKİN ACUR
ALPTEKİN ACUR
ANKARA
I W S H
  1    
I W S H
    2  
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
+81 KG
TEAM




ISTANBUL
I W S H
1      
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
+81 KG
TEAM
01:00
Golden Score
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
I W S H
      1
I W S H
1   1  
SİDAR AKKUŞ
SİDAR AKKUŞ
TRABZON
+81 KG
TEAM
1:50

KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
I W S H
    2  
I W S H
1 1    
ÇAĞRI DOĞAN
ÇAĞRI DOĞAN
ZONGULDAK
+81 KG
TEAM
0:00

KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
I W S H
    1  
I W S H
  1 2  
İDRİS SEMİH YILMAZ
İDRİS SEMİH YILMAZ
DÜZCE
+81 KG
TEAM
2:42

BARIŞ DOĞAN
BARIŞ DOĞAN
KONYA
I W S H
1      
I W S H
       
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
2017-2018 ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 28-29 NİSAN 2018 / KARAMAN
+90 KG
Elimination
0:00

KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
I W S H
  1    
I W S H
    1  
BERK ŞENGÜL
BERK ŞENGÜL
İZMİR
+90 KG
Quarter Final
2:23

TAYFUN DENİZ
TAYFUN DENİZ
MANİSA
I W S H
    1  
I W S H
1 1    
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
+90 KG
Semi Final
2:54

KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
I W S H
       
I W S H
1 1    
METİN VAR
METİN VAR
SAKARYA
+90 KG
Bronze
02:30
Golden Score
GÖKAY KURT
GÖKAY KURT
ORDU
I W S H
1   2  
I W S H
      1
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ / 24-25 MART 2018 / ÇANAKKALE
+90 KG
Quarter Final
00:13
Golden Score
OZAN EROL
OZAN EROL
MANİSA
I W S H
  1 2 1
I W S H
1 1    
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
+90 KG
Semi Final
2:26

METİN VAR
METİN VAR
SAKARYA
I W S H
1 1    
I W S H
       
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
+90 KG
Bronze
3:39

EMİR KÜLAL DİNÇ
EMİR KÜLAL DİNÇ
TEKİRDAĞ
I W S H
       
I W S H
1 1    
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
+90 KG
First Round
1:56

İDRİS SEMİH YILMAZ
İDRİS SEMİH YILMAZ
RİZE
I W S H
       
I W S H
1 1 2  
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
+90 KG
Second Round
2:26

KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
I W S H
1 1    
I W S H
    1  
TAYFUN DENİZ
TAYFUN DENİZ
MANİSA
+90 KG
Quarter Final
0:15

METİN VAR
METİN VAR
SAKARYA
I W S H
1 1    
I W S H
    2  
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
+90 KG
Repechage 2
2:51

BORA İPÇİOĞLU
BORA İPÇİOĞLU
ZONGULDAK
I W S H
       
I W S H
1 1    
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
+90 KG
Repechage Final
2:51

KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
I W S H
1 1    
I W S H
       
İBRAHİM HALİL ÖZMEN
İBRAHİM HALİL ÖZMEN
ŞANLIURFA
+90 KG
Bronze
0:00

KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
I W S H
       
I W S H
  1 1  
BATUHAN KÜÇÜKKAYA
BATUHAN KÜÇÜKKAYA
SAMSUN
ÜMİTLER 1.LİG 1.ETAP / 2.ETAP / 28-29 Ekim 2017 / 16-17 Kasım 2017 / ESKİŞEHİR / DÜZCE
+81 KG
TEAM
1:33

ÜMİT HARMANCI
ÜMİT HARMANCI
KARAMAN
I W S H
       
I W S H
1   1  
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
+81 KG
TEAM
0:00

KAAN ÖZKASAP
KAAN ÖZKASAP
IZMIR
I W S H
  2 1  
I W S H
    1  
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
+81 KG
TEAM
1:52

ALPEREN BAYRAKTAR
ALPEREN BAYRAKTAR
TRABZON
I W S H
    1  
I W S H
1 2    
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
+81 KG
TEAM
1:34

AHMET BURAK ÇUHADAR
AHMET BURAK ÇUHADAR
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
    2  
KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
+81 KG
TEAM
0:00

KEREM GÜL
KEREM GÜL
BURSA
I W S H
  1 1  
I W S H
  2 1  
MEHMET EMİN İLHAN
MEHMET EMİN İLHAN
MANISA



facebook  google+   twitter