Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2018 GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 09-10-11 Şubat 2018 / DENİZLİ 55 KG 7
2 2018 ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI - 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN 50 KG 7


GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 8-10 ŞUBAT 2019 / ANKARA
60 KG
First Round



İBRAHİM BOLAT
ÇORUM
I W S H
       


60 KG
Second Round
3:07


İBRAHİM BOLAT
ÇORUM
I W S H
1 1    
I W S H
       

İSMAİL YÜCE
BALIKESİR
60 KG
Third Round
3:32


BURAK MECİT
İZMİR
I W S H
1 1    
I W S H
       

İBRAHİM BOLAT
ÇORUM
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-21 Aralık 2018 / ANTALYA
60 KG
First Round



İBRAHİM BOLAT
ÇORUM
I W S H
       


60 KG
Second Round
2:36


İBRAHİM BOLAT
ÇORUM
I W S H
1      
I W S H
  1    

MAHSUN AYYILDIZ
KOCAELİ
60 KG
Third Round
0:13


YUSUF TUNCER
BATMAN
I W S H
1 1 1  
I W S H
    2 1

İBRAHİM BOLAT
ÇORUM
GENÇLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 09-10-11 Şubat 2018 / DENİZLİ
55 KG
First Round



İBRAHİM BOLAT
ÇORUM
I W S H
       


55 KG
Second Round
1:27


FIRAT BAHÇECİOĞLU
ELAZIĞ
I W S H
       
I W S H
1 1    

İBRAHİM BOLAT
ÇORUM
55 KG
Third Round
0:54


İBRAHİM BOLAT
ÇORUM
I W S H
1 1 1  
I W S H
    1  

ENES KARLANGIÇ
AMASYA
55 KG
Fourth Round
0:56


AHMET MUTTAKİ SÖNMEZ
ANKARA
I W S H
    1  
I W S H
1   1  

İBRAHİM BOLAT
ÇORUM
55 KG
Quarter Final
2:13


KADİR CAN DEMİR
İSTANBUL
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

İBRAHİM BOLAT
ÇORUM
55 KG
Repechage 4
1:13


HASAN HÜSEYİN KADICI
KONYA
I W S H
    1  
I W S H
1 1 1  

İBRAHİM BOLAT
ÇORUM
55 KG
Repechage Final
1:59


BİLAL YURTSEVEN
ANKARA
I W S H
1      
I W S H
    2  

İBRAHİM BOLAT
ÇORUM
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
50 KG
First Round



İBRAHİM BOLAT
ÇORUM
I W S H
       


50 KG
Second Round
3:27


BERAT BAHADIR
ANKARA
I W S H
1 1    
I W S H
       

İBRAHİM BOLAT
ÇORUM
50 KG
Repechage 1




I W S H
       

İBRAHİM BOLAT
ÇORUM
50 KG
Repechage 2
3:02


İBRAHİM BOLAT
ÇORUM
I W S H
1      
I W S H
       

İBRAHİM ERSOY
SİVAS
50 KG
Repechage 3
0:09


İBRAHİM BOLAT
ÇORUM
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

İLHAN İBRAHİM DALKILIÇ
İSTANBUL
50 KG
Repechage 4
3:10


İBRAHİM BOLAT
ÇORUM
I W S H
1 1    
I W S H
       

DENİZHAN AR
AKSARAY
50 KG
Repechage Final
03:10
Golden Score

İBRAHİM BOLAT
ÇORUM
I W S H
  1 2  
I W S H
1 1 2  

TALHA BÜYÜKESER
KONYA



facebook  google+   twitter