Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2020 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI 66 KG 7
2 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ - 15-17 ŞUBAT 2019 / ORDU 66 KG 7
3 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI - 12-13 OCAK 2019 / ELAZIĞ 66 KG 3


2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 11 - 12 OCAK 2020 / ELAZIĞ
66 KG
Elimination
1:53


RESÜL GEZİCİ
BİTLİS
I W S H
       
I W S H
1 1    

MURAT EFE COŞKUN
ERZURUM
66 KG
Repechage
3:42


RESÜL GEZİCİ
BİTLİS
I W S H
1      
I W S H
       

SABRİ DERİN
DİYARBAKIR
66 KG
Repechage Final
1:16


RESÜL GEZİCİ
BİTLİS
I W S H
  1 1  
I W S H
1 1 1  

ALİHAN FİLİZ
BATMAN
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI JUDO GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 15-17 ŞUBAT 2019 / ORDU
66 KG
Elimination
3:40


YUSUF ÖZKAYA
DİYARBAKIR
I W S H
1      
I W S H
       

RESÜL GEZİCİ
BİTLİS
66 KG
Repechage



RESÜL GEZİCİ
BİTLİS
I W S H
1 1    

ALİ EREN ORÇAN
KKTC
66 KG
Repechage Final
2:14


RESÜL GEZİCİ
BİTLİS
I W S H
       
I W S H
1 1    

MEHMET SİNAN ERTEM
MANİSA
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN
55 KG
First Round
3:08


ALPER BAŞARAN
SAMSUN
I W S H
       
I W S H
1 1 1  

RESUL GEZİCİ
BİTLİS
55 KG
Second Round
3:18


RESUL GEZİCİ
BİTLİS
I W S H
1   1  
I W S H
    1  

KEMAL BİŞKİN
KİLİS
55 KG
Third Round
3:11


MURAT GÜNEŞ
SİİRT
I W S H
       
I W S H
1      

RESUL GEZİCİ
BİTLİS
55 KG
Fourth Round
2:19


RESUL GEZİCİ
BİTLİS
I W S H
1 1 2  
I W S H
       

ABDÜLKERİM PARMAKSIZ
ŞANLIURFA
55 KG
Quarter Final
1:05


TALHA BÜYÜKESER
KONYA
I W S H
1 1 2  
I W S H
  1 2  

RESUL GEZİCİ
BİTLİS
55 KG
Repechage 4
0:00


TOLGA GÜLLE
İSTANBUL
I W S H
  1 1  
I W S H
       

RESUL GEZİCİ
BİTLİS
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 12-13 OCAK 2019 / ELAZIĞ
66 KG
Elimination
3:32


RESÜL GEZİCİ
BİTLİS
I W S H
1   1  
I W S H
       

ABDULLAH EMRE ACİOĞLU
HATAY
66 KG
Quarter Final
2:05


ORHAN RAKUP BUDAK
ERZİNCAN
I W S H
       
I W S H
1   1  

RESÜL GEZİCİ
BİTLİS
66 KG
Semi Final
3:34


YUSUF ÖZKAYA
DİYARBAKIR
I W S H
1      
I W S H
       

RESÜL GEZİCİ
BİTLİS
66 KG
Bronze
3:11


HALİL İBRAHİM TAŞ
ŞANLIURFA
I W S H
       
I W S H
1      

RESÜL GEZİCİ
BİTLİS
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER GRUP BİRİNCİLİĞİ / 24-25 MART 2018 / MALATYA
73 KG
Elimination
2:56


ERAY BERAT POLAT
HATAY
I W S H
       
I W S H
1   1  

RESÜL GEZİCİ
BİTLİS
73 KG
Quarter Final
2:08


MÜCAHİT ER
BATMAN
I W S H
1      
I W S H
    2  

RESÜL GEZİCİ
BİTLİS
73 KG
Repechage
3:00


METEHAN KOZAN
KAHRAMANMARAŞ
I W S H
1 1    
I W S H
    1  

RESÜL GEZİCİ
BİTLİS
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 19-20-21 Ocak 2018 / MERSİN
55 KG
First Round



RESUL GEZİCİ
BİTLİS
I W S H
       


55 KG
Second Round
1:42


UĞUR TOPÇU
RİZE
I W S H
    1  
I W S H
1      

RESUL GEZİCİ
BİTLİS
55 KG
Third Round
2:29


RESUL GEZİCİ
BİTLİS
I W S H
      1
I W S H
1 1 1  

GÖKHAN ÇETİN
BARTIN
BÜYÜKLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 07-08 Aralık 2017 / ANTALYA
66 KG
First Round



RESUL GEZİCİ
BİTLİS
I W S H
       


66 KG
Second Round
3:40


RESUL GEZİCİ
BİTLİS
I W S H
       
I W S H
1 1    

BERKE ÇIRPAN
MANİSA



facebook  google+   twitter