Sporcu İstatistiklerimiz


Sporcunun Dereceleri
Sıra Yıl Turnuva Adı Siklet Sonuc
1 2020 ÜMİTLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 81 KG 5
2 2019 ANADOLU YILDIZLARI LİGİ JUDO YARI FİNAL MÜSABAKALARI - 06-07 Nisan 2019 / BURSA 73 KG 7
3 2019 ANADOLU YILDIZLARI LİGİ JUDO GRUP BİRİNCİLİĞİ - 09-10 MART 2019 / KIRKLARELİ 73 KG 1
4 2019 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI - 12-13 OCAK 2019 / BALIKESİR 66 KG 7
5 2019 ANADOLU YILDIZLARI LİGİ JUDO TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ 73 KG 5
6 2018 ANADOLU YILDIZLAR JUDO LİGİ 2017-2018 YARI FİNAL MÜSABAKALARI - 17-18 MART 2018 / SAKARYA 66 KG 5
7 2018 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO YILDIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ - 10-11 MART 2018 / ZONGULDAK 66 KG 1
8 2018 ANADOLU YILDIZLAR JUDO LİGİ 2017-2018 GRUP MÜSABAKALARI - 24-25 ŞUBAT 2018 / EDİRNE 66 KG 1


ÜMİTLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI / 24-26 Ocak 2020 / KİLİS
81 KG
First Round
4:00


UMUT BOZUK
İSTANBUL
I W S H
1      
I W S H
       

AHMET KIRAY
TEKİRDAĞ
81 KG
Second Round
1:55


YUNUS EFE İLHAN
BURSA
I W S H
       
I W S H
1 1    

UMUT BOZUK
İSTANBUL
81 KG
Quarter Final
3:25


MEHMET İLPEK
ANKARA
I W S H
       
I W S H
1 1    

UMUT BOZUK
İSTANBUL
81 KG
Semi Final
3:22


KADİR ALKAN
ŞANLIURFA
I W S H
1 1    
I W S H
       

UMUT BOZUK
İSTANBUL
81 KG
Bronze
1:17


KADİR CAN USTA
TRABZON
I W S H
1 1 1  
I W S H
    1  

UMUT BOZUK
İSTANBUL
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 11 - 12 OCAK 2020 / BURSA
73 KG
Elimination
2:20


UMUT BOZUK
İSTANBUL
I W S H
      1
I W S H
1      

CEMİL YİĞİT IRMAK
BALIKESİR
73 KG
Repechage
0:00


UMUT BOZUK
İSTANBUL
I W S H
    2  
I W S H
  1    

KEREM TÜRKOĞLU
DÜZCE
73 KG
Elimination
2:20


UMUT BOZUK
İSTANBUL
I W S H
      1
I W S H
1      

CEMİL YİĞİT IRMAK
BALIKESİR
73 KG
Repechage
0:00


UMUT BOZUK
İSTANBUL
I W S H
    2  
I W S H
  1    

KEREM TÜRKOĞLU
DÜZCE
ANADOLU YILDIZLARI LİGİ JUDO TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 28 MAYIS 2019 / SAMSUN
73 KG
Elimination



UMUT BOZUK
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
       


73 KG
Quarter Final
2:14


BERKAY AKDEMİR
TRABZON
I W S H
1      
I W S H
       

UMUT BOZUK
İSTANBUL AVRUPA
73 KG
Repechage
2:19


SALİH HAKTANKAÇMAZ
ŞANLIURFA
I W S H
       
I W S H
1      

UMUT BOZUK
İSTANBUL AVRUPA
73 KG
Repechage Final
0:22


UMUT BOZUK
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
1 1 1  
I W S H
  1    

EMİRHAN GEZİCİ
SAKARYA
73 KG
Bronze
2:22


UMUT BOZUK
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
       
I W S H
1      

NİHAT ÇİFTÇİ
SİİRT
ANADOLU YILDIZLARI LİGİ JUDO YARI FİNAL MÜSABAKALARI / 06-07 Nisan 2019 / BURSA
73 KG
Elimination



UMUT BOZUK
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
       


73 KG
Quarter Final
2:43


UMUT BOZUK
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
       
I W S H
1      

KENAN ŞAYIK
MANİSA
73 KG
Repechage
2:04


YİĞİT YAĞCI
AYDIN
I W S H
       
I W S H
1 1    

UMUT BOZUK
İSTANBUL AVRUPA
73 KG
Repechage Final
1:24


UMUT BOZUK
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
  1    
I W S H
1 1    

EMİRHAN GEZİCİ
SAKARYA
ANADOLU YILDIZLARI LİGİ JUDO GRUP BİRİNCİLİĞİ / 09-10 MART 2019 / KIRKLARELİ
73 KG
Elimination
1:50


UMUT BOZUK
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
1 1    
I W S H
  1    

MUHAMMET OKTEKİN
YALOVA
73 KG
Quarter Final
1:35


HALİL İBRAHİM TÜRKMEN
KOCAELİ
I W S H
       
I W S H
1 1    

UMUT BOZUK
İSTANBUL AVRUPA
73 KG
Semi Final
2:19


UMUT BOZUK
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
1      
I W S H
       

KUTAY ÇENBER
İSTANBUL ANADOLU
73 KG
Final
2:17


UMUT BOZUK
İSTANBUL AVRUPA
I W S H
1      
I W S H
  1    

YAKUP ÖZEN
BALIKESİR
ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 25-26-27 OCAK 2019 / SAMSUN
66 KG
First Round



UMUT BOZUK
İSTANBUL
I W S H
       


66 KG
Second Round
3:48


BEKİR AKYOL
KIRŞEHİR
I W S H
       
I W S H
1      

UMUT BOZUK
İSTANBUL
66 KG
Third Round
0:00


FURKAN AYTAR
ANKARA
I W S H
    2  
I W S H
  1 1  

UMUT BOZUK
İSTANBUL
66 KG
Fourth Round
3:50


NURİ HÜSEYİN ÇETİNKOZ
KOCAELİ
I W S H
1      
I W S H
       

UMUT BOZUK
İSTANBUL
66 KG
Repechage 3
1:22


ALİ SAİT BALCI
BURDUR
I W S H
1 1    
I W S H
    2  

UMUT BOZUK
İSTANBUL
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO GENÇLER (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI / 12-13 OCAK 2019 / BALIKESİR
66 KG
First Round



UMUT BOZUK
İSTANBUL
I W S H
       


66 KG
Second Round
2:48


UMUT BOZUK
İSTANBUL
I W S H
1 1 1  
I W S H
       

TUNAHAN DEMİR
EDİRNE
66 KG
Quarter Final
3:40


BERKE ÇIRPAN
MANİSA
I W S H
1      
I W S H
       

UMUT BOZUK
İSTANBUL
66 KG
Repechage 2
2:37


CAHİT BERKE TAŞATAN
BİLECİK
I W S H
       
I W S H
1      

UMUT BOZUK
İSTANBUL
66 KG
Repechage Final
2:33


MEHMET SİNAN ERTEM
MANİSA
I W S H
1 1    
I W S H
       

UMUT BOZUK
İSTANBUL
YILDIZLAR TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 08-10 Haziran 2018 / ESKİŞEHİR
66 KG
First Round



UMUT BOZUK
İSTANBUL
I W S H
       


66 KG
Second Round
2:11


UMUT BOZUK
İSTANBUL
I W S H
1      
I W S H
       

ARDA ÖZEN
İZMİR
66 KG
Third Round
2:28


UMUT BOZUK
İSTANBUL
I W S H
1      
I W S H
       

DOĞUKAN EMRE YAĞCI
OSMANİYE
66 KG
Quarter Final
1:27


UMUT BOZUK
İSTANBUL
I W S H
       
I W S H
1 1    

METEHAN BAYRAKTAR
ANKARA
66 KG
Repechage 3
2:29


YUSUF OĞULLUK
SAMSUN
I W S H
1 1    
I W S H
       

UMUT BOZUK
İSTANBUL
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO YILDIZLAR TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ / 30-31 MART 2018 / ÇORUM
66 KG
Elimination
2:21


ALAATTİN DURSUN
BATMAN
I W S H
       
I W S H
1 1    

UMUT BOZUK
İSTANBUL
66 KG
Quarter Final
1:46


YUNUS EFE İLHAN
BURSA
I W S H
1 1    
I W S H
       

UMUT BOZUK
İSTANBUL
66 KG
Repechage
1:55


ARDA ÖZEN
İZMİR
I W S H
1      
I W S H
       

UMUT BOZUK
İSTANBUL
ANADOLU YILDIZLAR JUDO LİGİ 2017-2018 YARI FİNAL MÜSABAKALARI / 17-18 MART 2018 / SAKARYA
66 KG
Elimination
2:52


UMUT BOZUK
İSTANBUL ANADOLU
I W S H
1      
I W S H
       

AHMET BAYDEMİR
AFYONKARAHİSAR
66 KG
Quarter Final
1:12


HALİL İBRAHİM TÜRKMEN
KOCAELİ
I W S H
    1  
I W S H
1 1    

UMUT BOZUK
İSTANBUL ANADOLU
66 KG
Semi Final
00:26
Golden Score

BEDİRHAN YILMAZ
MANİSA
I W S H
1   1  
I W S H
    2  

UMUT BOZUK
İSTANBUL ANADOLU
66 KG
Bronze
2:51


EMİRHAN HAYIRLI
SAKARYA
I W S H
1      
I W S H
       

UMUT BOZUK
İSTANBUL ANADOLU
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI JUDO YILDIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ / 10-11 MART 2018 / ZONGULDAK
66 KG
Elimination
00:00


UMUT BOZUK
İSTANBUL
I W S H
1      
I W S H
       

DOĞAÇ AYDIN
ZONGULDAK
66 KG
Quarter Final
00:00


UMUT BOZUK
İSTANBUL
I W S H
1      
I W S H
       

HALİL İBRAHİM TÜRKMEN
KOCAELİ
66 KG
Semi Final
00:00


UMUT BOZUK
İSTANBUL
I W S H
1      
I W S H
       

YİĞİT MERT SARI
SAKARYA
66 KG
Final
00:00


YUSUF YILDIZ
BİLECİK
I W S H
       
I W S H
1      

UMUT BOZUK
İSTANBUL
ANADOLU YILDIZLAR JUDO LİGİ 2017-2018 GRUP MÜSABAKALARI / 24-25 ŞUBAT 2018 / EDİRNE
66 KG
Elimination



UMUT BOZUK
İSTANBUL ANADOLU
I W S H
       


66 KG
Quarter Final
00:00


UMUT BOZUK
İSTANBUL ANADOLU
I W S H
1      
I W S H
       

ENES TALHA KAHRAMAN
İSTANBUL AVRUPA
66 KG
Semi Final
00:00


HALİL İBRAHİM TÜRKMEN
KOCAELİ
I W S H
       
I W S H
1      

UMUT BOZUK
İSTANBUL ANADOLU
66 KG
Final
00:00


EMİRHAN HAYIRLI
SAKARYA
I W S H
       
I W S H
1      

UMUT BOZUK
İSTANBUL ANADOLU
YILDIZLAR TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI / 14-15-16 Temmuz 2017 / AKSARAY
66 KG
First Round
02:29
Golden Score

UMUT BOZUK
İSTANBUL
I W S H
    1  
I W S H
1      

YUSUF CAN ALTINAY
BAYBURT



facebook  google+   twitter